17.01.2023 року на базі Центру професійного розвитку педагогічних працівників Сумської міської ради відбулася Учительська майстерка «Будь активним заради миру та здоров’я!!!». Вчитель фізичної культури та ЛФК Литнянчина Людмила Володимирівна (координатор Всеукраїнського проєкту «Перемагаємо разом» у місті Суми) була спікером майстерки та поділилася досвідом своєї роботи. Педагоги практично опрацювали інтерактивні вправи й патріотичні руханки та надихнулися новими ідеями щодо поліпшення фізичного здоров’я дітей під час дистанційного навчання.

Пам’ятаємо: «Наше здоров’я в наших руках!!!»

Рухаємося до Перемоги разом!!!

1

1

1

1

1

1

Під час зимових канікул учні нашого закладу відвідали Сумський Палац дітей та юнацтва, де для них провели майстер-клас. Діти із великим задоволенням виготовляли вітальну листівку.

1

1

1

1

1

       Під час зимових канікул учні нашого закладу відвідали Сумський театр для дітей та юнацтва, де переглянули виставу «Новорічні пригоди веселих зайченят». 

1

1

1

1

4 січня 2023 року учні нашого закладу відвідали Сумський Палац дітей та юнацтва, де для них підготували розважальну програму. Діти із задоволенням брали участь у різноманітних веселих конкурсах. Школярі активно та з користю провели свій час.

 

1

1

1

1

1

     Традиція прикрашати ялинку пішла ще від біблійних часів. У кожному домі є багато речей, за допомогою яких можна стильно й оригінально прикрасити оселю й створити святковий настрій.

       Напередодні Нового року, у шкільному підрозділі відбулася виставка «Новорічний сувенір» та «Збережемо ялинки разом». До участі у виставці запросили учнів 1-4 класів разом з батьками та вихователями. Були представлені різноманітні саморобні ялинкові іграшки, новорічні сувеніри та яскраві ялинки з різних матеріалів.

Вихователі, батьки та учні постаралися на славу. Всі роботи були надзвичайно красивими! Від деяких композицій аж дух перехоплювало!

Після виставки найкращі роботи були відправлені на міську виставку-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічний сувенір» та на міську виставку-конкурс «Збережемо ялинки разом».

Також наш заклад долучився до новорічної акції «Моя іграшка для ялинки громади». Дякуємо учням, батькам, педагогам за участь!

 

1

1

1

1

1

1

1

1