Акція "Яким я бачу майбутнє України після перемоги"

     Учні нашого закладу взяли участь в акції "Яким я бачу майбутнє України після перемоги", започаткованої Державною службою якості освіти - мета якої є подяка захисникам та підтримка морально-психологічного стану в місцях проведення активних бойових дій.

 

1

1