Вітаємо!!!

       Щиро вітаємо ученицю 2-Б класу Гончарову Єву та учня 3-А класу Забугу Єгора за зайняте ІІ місце у міській віставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічний сувенір».

 

1

1