І знову Сумський Палац дітей та юнацтва гостинно відкрив двері для вихованців літнього табору з денним перебуванням «Зірочка». Цього разу діти поринули у чарівний світ оригамі.

 

1

1

1

1

1

1

     Побувати у казці - це мрія кожної дитини. Для вихованців табору це стало реальністю. Діти отримали багато задоволення та позитивних емоцій, відвідавши дитячий парк «Казка». Дітлахи були в захваті від веселих атракціонів!

 

1

1

1

1

1

1

1

Навчання верховій їзді стає все більш популярним видом активного відпочинку. Вихованці літнього табору з денним перебуванням «Зірочка» відвідали кінно-спортивну школу. Діти мали змогу побачити де утримуються коні, чим харчуються, як за ними необхідно доглядати, де тренуються спортсмени.Також їм розповіли про породи коней.Крім того, вихованці мали можливість покататися верхи на коні.

       Ця екскурсія запам’ятається їм надовго!

 

1

1

1

1

Екскурсія до Управління патрульної поліції в Сумській області справила неабияке враження на дітлахів. Вони дізнались про діяльність чергової частини, познайомились із засобами індивідуального захисту і спецзасобами, які використовують поліцейські під час патрулювання. Також інспектори розповіли та показали оснащення патрульного автомобілю, принципи роботи внутрішнього радіозв’язку та нагрудних камер. Діти з великим захопленням приміряли на себе роль справжніх вартових порядку.

Екскурсія дала можливість розширити знання про діяльність професійного патрульного поліцейського. А на згадку дітки отримали пізнавальні книжечки, нові та корисні знання, море яскравих вражень.

 

1

1

1

1

1

1

1

1

1

Щоденно у таборі лікувально-відновлюючу роботу проводить медична сестра ЛипськаО.Г.

 

1

1

1

1