Виставка новорічних прикрас та ялинок

 

Традиція прикрашати ялинку пішла ще від біблійних часів. У кожному домі є багато речей, за допомогою яких можна стильно й оригінально прикрасити оселю й створити святковий настрій.

Готувалися до Новорічних свят і у КУСумський СНВК № 37 «Зірочка» СМР. Напередодні Нового року, у шкільному підрозділі відбулася виставка «Новорічний сувенір» та «Збережемо ялинки разом». До участі у виставці запросили учнів 1-4 класів разом з батьками та вихователями виховних груп. Були представлені різноманітні саморобні ялинкові іграшки, новорічні сувеніри та яскраві ялинки з різних матеріалів.

Вихователі, батьки та учні постаралися на славу. Всі роботи були надзвичайно красивими! Від деяких композицій аж дух перехоплювало!

Після виставки найкращі роботи були відправлені на міську виставку-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічний сувенір» та на міську виставку-конкурс «Збережемо ялинки разом».

Вітаємо!!!

Вокальний ансамбль шкільного підрозділу «Дзвіночки»

за зайняте ІІ місце у обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та
юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Художнє виконавство» -

«Співуча веселка»

27 листопада у КУ Сумський СНВК №37 було проведено методичне об'єднання вихователів-методистів "Шляхи реалізації освітньо-виховного процесу спрямованого на всебічний гармонійний розвиток самодостатньої, ініціативної, компетентної особистості».

Приймали участь у заході: Корж Віта Григорівна, спеціаліст управління освіти і науки СМР;

Звіряка Олександр Миколайович, доцент, завідувач кафедри здоров'я, фізичної терапії, реабілітації та ерготерапії СумДПУ ім. А.С. Макаренка,кандидат наук з фізичного виховання і спорту;

Мороз Альона Миколаївна, фахівець із соціальної роботи Сумського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Модератор методичного об'єднання Адаменко Галина Іванівна.

Тиждень математики

 

З метою залучення учнів до активної пізнавальної діяльності, розширення їхнього математичного кругозору, пробудження інтересу до математики з 18 по 22листопада 2019 року у шкільному підрозділі КУСумський СНВК № 37 «Зірочка» СМР було проведено Тиждень математики.

Учні приймали участь у заходах та конкурсах: «Математична пекельна кухня», шкільний чемпіонат зі спідкубінгу, майстер-клас «Весела геометрія», виставка орігамі «Паперові дива» та ін.

       У результаті конкурсу «Міс і Містер Каліграфія» було відзначено володарів найкращих зошитів з математики.

31 жовтня  у  нашому закладі відбулося свято «Дружня гарбузова родина», яке спонукало сім’ї вихованців та педагогічний колектив об’єднатися для добра й творчості.