1

До Дня захисників та захисниць України, з метою національно-патріотичного виховання дітей, вшанування воїнів різних історичних епох, школярі Сумської спеціальної початкової школи №31 долучилися до обласного флешмобу #ВшановуємоГероївУкраїни.

1

1

1

1

1

1

   Осінь – це надзвичайна, чарівна і казкова пора року. Та окрім краси вона приносить нам щедрий врожай та дарунки від природи. Щорічно в нашій школі проходить виставка композицій «Осінній вернісаж». Неймовірні за своєю красою та оригінальністю осінні експозиції прикрасили залу Сумської спеціальної початкової школи № 31.

     Дякуємо за участь у виставці, за бажання проявити свої творчі здібності у роботі з природніми матеріалами та подаровану естетичну насолоду всій шкільній родині.

1

1

1

         Із 4 по 6 жовтня в нашій школі, у рамках Всеукраїнської акції про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, за ініціативою благодійної організації «Щаслива лапа», пройшла акція "Нарру ГАВ для Сірка". У кожному класі провели уроки добротина яких обговорювались питання турботливого ставлення до братів наших менших, піклування та відповідального поводження з ними.

     Діти приносили корм та іграшки для тварин із притулку.  Дякуємо школярамта їх батькам за участь.

1

1

1

1

1

1

1

1

1 вересня – День знань!


Вересень щедро сонцем зігрітий.
В школу повсюди сходяться діти.
Квіти барвисті в них у руках,
Вогники щастя ясніють в очах.
В кожного радісна усмішка сяє.
Дзвоником першим їх школа вітає.

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами учнів, батьків – гордістю за своїх дітей!