1 травня в Україні та світі розпочався Місяць обізнаності про ментальне здоров’я. В Україні він проходить із закликом віднайти свої сенси, які у часи випробувань працюють як внутрішні опори: «Ти як? Сенси поряд. Віднайти свої на платформі howareu.com».

         У рамках проведення Місяця обізнаності про ментальне здоров’я в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, у ССПШ № 31 СМР практичним психологом проведено з педагогами воркшоп «Сенси в моєму житті». З дітьми дошкільного підрозділу флешмоб «Посміхаючись світу» із здобувачами освіти шкільного підрозділу «Дружні обійми».

1

1

1