Із метою вшанування пам’яті видатного українського поета, художника Тараса Григоровича Шевченка та популяризації його творчої спадщини, учні нашої школи взяли активну участь у Всеукраїнському інтернет-флешмобі «Ми нащадки Кобзаря».

       У рамках флешмобу школярі декламували поезії Тараса Шевченка, записували відеоролики, створювали тематичні малюнки.

       За результатами участі 21 учень нашої школи отримав сертифікат, що підтверджує активну залученість дітей до культурно-просвітницької акції. Це стало яскравим свідченням того, що слово Шевченка і сьогодні живе в серцях молоді, надихає її на добрі справи та об’єднує навколо спільних цінностей.

       Дякуємо всім учасникам флешмобу, педагогам і батькам за підтримку, натхнення і любов до українського слова! Ми пишаємося нашими учнями — справжніми нащадками Кобзаря!

1

1

1