У рамках проведення Всесвітньої акції "Година Землі - 2025" діти нашого закладу разом з педагогами взяли активну участь у запропонованих Департаментом фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради конкурсах, присвячених захисту навколишнього середовища.

       Діти дошкільного підрозділу разом з педагогами прийняли участь у конкурсі «Земля очима дітей»: Екологічний театр».                             

       Учні школи прийняли участь у конкурсі «Комікс на захист Землі». Вони

залюбки створювали комікси, обравши тему «Сортуймо сміття, збережімо Планету!»

       Участь у конкурсах стала для всіх чудовою нагодою проявити креативність, фантазію, об’єднати зусилля заради спільної мети та ще раз замислитися над тим, як кожен з нас може зробити свій внесок у збереження Землі.

 

1

1

1

1