Напередодні Великодніх свят наша шкільна родина об'єдналася та прийняла участь у благодійній акції "Великодній кошик для воїнів ЗСУ", щоб приємні миті світлого Христового Воскресіння відчули і наші захисники та захисниці. Кожен кошик був наповнений не лише смаколиками, а й щирими побажаннями та дитячими малюнками. Тож частинка нашого тепла вже надійшла до своїх адресатів. А ми хочемо побажати їм стійкості, мужності і віри! Разом ми непереможна сила!

       Щиро вдячні всім діткам, батькам і педагогам за активну участь та підтримку наших героїв! Разом -до Перемоги!

1

1

1

1

1

1