Під час весняних канікул для учнів початкової школи було організовано та проведено низку змістовних, пізнавальних і творчих заходів, спрямованих на розвиток інтелектуальних здібностей, екологічної свідомості, патріотизму, естетичного смаку та рухової активності.

Учні 1-х класів взяли участь у вікторинах та квестах. Відбулися такі заходи, як «Весняне асорті», «Подорож до країни Весна», «Таємниці космосу», майстер-класи з малювання весняних сюжетів, а також перегляд мультфільму «Білосніжка» в кінотеатрі.

Для учнів 2-х класів було проведено екологічну мандрівку «Збережемо планету», віртуальну екскурсію до музею води в Києві, екскурсію до дитячого парку «Казка», майстер-класи з виготовлення квітів.

Учні 3-х класів активно брали участь в інформаційних годинах, вікторинах, дидактичних іграх, віртуальних подорожах до весняного лісу, а також розмовах на тему здорового способу життя.

Для учнів 4-х класів були організовані екскурсії до Сумського краєзнавчого музею, бібліотеки та станції юних натуралістів, де діти ознайомилися з тваринним і рослинним світом рідного краю. Також проведено онлайн-марафон «Канікули. Перезавантаження», екостежки, майстер-класи з виготовлення ляльок-мотанок, а також віртуальні подорожі.

Усі заходи проходили в теплій, доброзичливій атмосфері. Діти отримали нові знання, позитивні емоції та корисні навички, а також мали можливість активно та змістовно провести час під час весняних канікул.

1

1

1

1

1

1

1

1