Вихованці закладу долучилися до ІV Міжнародного заняття доброти "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин", бо добро - це чарівне сонечко, яке зігріває всіх навколо. Діти дізналися, що таке добрі вчинки, як допомагати іншим та чому важливо бути чуйними. Такі заняття допомагають малюкам розвивати емпатію та бажання творити добро













