У грудні наші учні взяли участь у Всеукраїнському благодійному конкурсі «Миколай, прийди до нас», який проводився з метою розвитку творчих здібностей дітей, популяризації національних традицій та підтримки молодих талантів.
За результатами конкурсу наші учні здобули такі нагороди:
Дипломи І ступеня (переможці):
Матвієнко Євгенія – учениця 4-Б класу
Диплом ІІ ступеня:
Карбанова Мирослава – учениця 4-А класу
Дипломи ІІІ ступеня:
Омельяненко Емілія – учениця 1-Б класу
Сердюк Катерина – учениця 1-Б класу
Дівчата продемонстрували неймовірний талант, креативність і душевність, створивши роботи, які зігрівають серця та надихають на добро.
Дякуємо учасникам та їхнім наставникам за підготовку і підтримку!
Щиро бажаємо творчого натхнення та нових ідей, нових перемог!









