У грудні наші учні взяли участь у Всеукраїнському благодійному конкурсі «Миколай, прийди до нас», який проводився з метою розвитку творчих здібностей дітей, популяризації національних традицій та підтримки молодих талантів.

   За результатами конкурсу наші учні здобули такі нагороди:

Дипломи І ступеня (переможці):

Матвієнко Євгенія – учениця 4-Б класу

Диплом ІІ ступеня:

Карбанова Мирослава – учениця 4-А класу

Дипломи ІІІ ступеня:

Омельяненко Емілія – учениця 1-Б класу

Сердюк Катерина – учениця 1-Б класу

     Дівчата продемонстрували неймовірний талант, креативність і душевність, створивши роботи, які зігрівають серця та надихають на добро.

     Дякуємо учасникам та їхнім наставникам за підготовку і підтримку!

     Щиро бажаємо творчого натхнення та нових ідей, нових перемог!

1