Здобувачі освіти нашої школи долучились до проведення V Міжнародного уроку доброти, який проходив з 3 по 10 жовтня за ініціативи Фонду "Щаслива лапа" та підтримки МОН України.З метою формування у дітей почуття відповідальності за домашніх тварин, виховання гуманного ставлення до всіх живих істот та усвідомлення важливості допомоги тваринам.
Вихователями були проведені різноманітні інтерактивні ігри та вправи,які допомогли учням усвідомити важливість турботи про тварин, особливо тих,хто залишився без домівки.









