У рамках підтримки Всесвітньої акції "Година Землі - 2024" здобувачі освіти взяли участь у міському конкурсі "Еко-мішечок". З метою зменшення використання одноразових пакетів, учні зробили свій внесок у збереження природи виготовивши креативні "еко-мішечки".










