Зимові канікули – це чудовий час для розваг, спілкування з друзями, відвідування парків, музеїв, кінотеатрів, майстер-класів!
Похід у кіно – цікаво та корисно! Кінотеатр однаково актуальний у будь-яку пору року і погоду. Учні на зимових канікулах відвідали кінотеатр «Дружба». Діти сповнені емоцій та вражень від перегляду мультфільмів, фільмів!
Під час зимових канікул учні нашого закладу відвідали Сумський театр для дітей та юнацтва, де переглянули виставу «Новорічні пригоди веселих зайченят».Також дітей гостинно зустрів Сумський Палац дітей та юнацтва, де для них підготували розважальну програму. Учні із задоволенням брали участь у різноманітних веселих конкурсах, співали, танцювали. Школярі активно та з користю провели свій час.
Відвідали діти і міську галерею, де були представлені роботи Анни Черненко.
Учні нашої школи стали учасниками майстер-класу з виготовлення піци. Прекрасна атмосфера, чудовий настрій! Канікули – це не тільки весело, а й смачно!






















