Напередодні Нового року у шкільному підрозділі відбулася виставка «Новорічний сувенір» та «Збережемо ялинки разом». До участі у виставці запросили учнів 1-4 класів разом з батьками та вихователями. Були представлені різноманітні саморобні ялинкові іграшки, новорічні сувеніри та яскраві ялинки з різних матеріалів.

Вихователі, батьки та учні постаралися на славу. Всі роботи були надзвичайно красивими! Від деяких композицій аж дух перехоплювало!

Після виставки найкращі роботи були відправлені на міську виставку-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічний сувенір» та на міську виставку-конкурс «Збережемо ялинки разом».

Вітаємо Симоненко Олександру ученицю 1-Б класу, Пупка Ярослава учня 3-А класу, Макаренко Софію ученицю 4-А класу за зайняте ІІІ місце у міській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічний сувенір», номінація «Ялинкові прикраси».

Вітаємо Симоненко Олександру ученицю 1-Б класу, Мамонова Богдана учня 3-А класу, Тронько Поліну ученицю 4-Б класу за творчий підхід та оригінальність розкриття тематики, Рибіну Анну ученицю 4-В класу за зайняте ІІІ місце у просвітницькій екологічній акції «Збережемо ялинки разом».

Дякуємо учням, батькам, педагогам за участь!

                                     

1

1

1

1