У нічний казковий час Миколай прийшов до нас,

Він приніс свої вітання І найкращі побажання —

І людині, і родині, і матусі Україні!

       6 грудня здобувачі освіти нашого закладу зустрілися зі Святим Миколаєм. Діти із задоволенням виконували пісні і танці, грали в ігри, отримували солодощі, одним словом - раділи!Ще раз хочеться подякувати нашим воїнам ЗСУ за можливість просто радіти дитинству!

                                           

1

1

1

1

1