У нічний казковий час Миколай прийшов до нас,
Він приніс свої вітання І найкращі побажання —
І людині, і родині, і матусі Україні!
6 грудня здобувачі освіти нашого закладу зустрілися зі Святим Миколаєм. Діти із задоволенням виконували пісні і танці, грали в ігри, отримували солодощі, одним словом - раділи!Ще раз хочеться подякувати нашим воїнам ЗСУ за можливість просто радіти дитинству!













