Щороку наприкінці листопада в Україні відзначають траурну дату - День пам'яті жертв Голодомору. Цього дня ми вшановуємо пам'ять усіх людей, які загинули під час трьох голодоморів у ХХ столітті. 

       «Пам'ятаємо.Єднаємося. Переможемо» саме під таким гаслом відбулися цьогорічні заходи вшанування памяті жертв голодоморів.У школі були проведені уроки пам`яті «Україна пам`ятає...»,«Голод 33-го – біль душі і пам’ять серця», годиниспілкування «Крихта хліба - багато це чи мало?», «Трагічними сторінками історії. Голодомор 1932-1933 рр.», виховні години «І плакала свіча в скорботі», «Пам’яті людської міст», «І пам’яті свічка не згасне», «Хліб – усьому голова».

       Педагогічний колектив, здобувачі освіти разом з батьками долучилися до хвилини мовчання та загальнонаціональної акції «Запали свічку».


1

1

1

1