З метою формування уявлення про відходи та проблеми їх утилізації, вдосконалення, вміння пошуку та аналізу інформації, сприяння прагненню берегти природу, формування екологічного мислення у нашому закладі проведено такі заходи: до Всесвітнього дня прибирання – прибирання території закладу працівниками, педагогами та здобувачами освіти; екологічний проєкт «У сміття є дім»; перегляд відеороликів на екологічну тематику «Раціональне поводження з відходами», «Сортування сміття», «Бережіть природу!»; екопізнавальне заняття «Сміття Землі не личить»; екозахід «Сміття сортуємо – Україну рятуємо!»

Спогоди про літо Спогоди про літо Спогоди про літо Спогоди про літо Спогоди про літо Спогоди про літо Спогоди про літо Спогоди про літо