В історії України є багато скорботних дат, спогадів про які щемить серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня 1986 року. У цей день, 37 років тому, вогонь Чорнобиля опалив долі мільйонів людей, породив кількість проблем, які з часом змінилися, але не зникли.
До річниці Чорнобильської трагедії у нашому закладі були проведені: виховні години«Чорнобиль - горе України, її незагоєна рана»,«Дзвони Чорнобиля», історичний репортаж«Чорнобиль в серці України,а тінь його по всій Землі», година пам’яті «Чорнобиль не має минулого часу», екологічна година«Чорнобиль…чорний біль нашої землі», урок «Пам’яті Чорнобиля».
Здобувачі освіти поклали квіти до пам'ятника«Жертвам Чорнобиля» і вшанували загиблих хвилиною мовчання.
Шануймо учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і вічна пам’ять жертвам Чорнобильської катастрофи!











