З метою підвищення безпеки з 15 по 21 травня 2023 року у нашому закладі був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху у рамках 7-го Глобального тижня   безпеки дорожнього руху, присвяченого переосмисленню мобільності та   створенню зручних   та   безпечних умов для всіх учасників дорожнього руху,   зокрема пішоходів та користувачів персональним вело- та електротранспортом.

Протягом Тижня безпеки дорожнього руху були проведені: вікторини «Знаємо, вивчаємо, виконуємо», «Дорожні знаки відкривай - абетку безпеки вивчай»,практичні навчання домедичної допомоги «Знаю, вмію, врятую»,брей-ринг «Правила дороги знаємо, їх дотримуємось та іншим допомагаємо», інструктаж з учнями «Дотримання правил дорожнього руху»,конкурси малюнків «Твій друг – безпечний рух»,«Абетка безпеки», виставка в класі безпеки «Дотримуйся правил дорожнього руху». Був проведений національний онлайн-урок «Безпечна дорога додому» в рамках національного проєкту «Безпечна країна». Відбувся перегляд презентації «Безпека на зупинках громадського транспорту. Безпека пасажира»,відеороликів з безпеки дорожнього руху «Будь помітним на дорозі».

Всі заходи були проведені в повному обсязі, відповідно до плану, на досить високому рівні і послужили основою для подальшої мотивації підлітків з вивчення правил безпечної поведінки   на   дорозі. Різноманітність   форм дозволило їм проявити свою активність і творчість.

 

1

1

1

1

1

1

1