ССПШ № 31 СМР стала призером Всеукраїнського конкурсу «Будь активним заради миру!» Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я!!!» Отримала приз – набір для гри в бадмінтон.
Конкурс тривав з 1 вересня до 30 жовтня 2022 року. Вчителі і заклади освіти зі всієї України показували фізкультурно-оздоровчі заходи.
Ініціатива реалізувалася завдяки спільним зусиллям Міністерство освіти і науки України, ДОВ Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, Інститут модернізації змісту Освіти МОН, UkraineActive, Українсько-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я», Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», спортивних федерацій та за підтримки Міжнародного дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).
ТРИМАЄМО ОСВІТЯНСЬКИЙ СТРІЙ!!!











