Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.

       З 24 по 28 квітня 2023 року у нашому закладі був проведений Тиждень з основ безпеки життєдіяльності.

       У рамках тижня відбулися різноманітні заходи: хвилинки дискусії «Будь обережним на вулиці і вдома», вікторина «Веселий і злий сірничок», хвилинка-веселинка «Ми пішоходи», ігри та змагання з правил безпечної поведінки учнів на вулицях і дорогах, гра-квест «Подорож стежками здоров’я», тематичні уроки «Безпечна прогулянка в період війни», гра-конкурс «Скажемо дружно «Ні» усім пожежам на землі», консультпункт для батьків «Як зберегти здоров’я дітей».

       Дуже цікавою для здобувачів освіти видалася екскурсія до Музею пожежної частини. Там діти з цікавістю повторили правила пожежної безпеки, покращили свої знання, отримали чіткі інструкції на випадок потрапляння в небезпечну ситуацію та дізналися, що робити аби її запобігти.

Розглянули багато цікавих експонатів та макетів. Найбільше захоплення у всіх викликала пожежно-рятувальна техніка.

       Масу задоволення та користі отримали учні від тижня з основ безпеки життєдіяльності.

1

1

1

1

1

1