На весняних канікулах здобувачів освіти нашого закладу гостинно зустрів Сумський Палац дітей та юнацтва, де для них підготували розважальну програму.
Діти із задоволенням брали участь у різноманітних веселих конкурсах, співали, танцювали. Школярі активно та з користю провели свій час.













