Щиро вітаємо ученицю 1-А класу Голуб Вероніку за зайняте ІІ місце та ученицю 3-Б класу Діденко Вероніку за зайняте ІІІ місце у ХІІ міській віставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Паперові дива».

1

1