17.01.2023 року на базі Центру професійного розвитку педагогічних працівників Сумської міської ради відбулася Учительська майстерка «Будь активним заради миру та здоров’я!!!». Вчитель фізичної культури та ЛФК Литнянчина Людмила Володимирівна (координатор Всеукраїнського проєкту «Перемагаємо разом» у місті Суми) була спікером майстерки та поділилася досвідом своєї роботи. Педагоги практично опрацювали інтерактивні вправи й патріотичні руханки та надихнулися новими ідеями щодо поліпшення фізичного здоров’я дітей під час дистанційного навчання.
Пам’ятаємо: «Наше здоров’я в наших руках!!!»
Рухаємося до Перемоги разом!!!














