Під час зимових канікул учні нашого закладу відвідали Сумський Палац дітей та юнацтва, де для них провели майстер-клас. Діти із великим задоволенням виготовляли вітальну листівку.





Під час зимових канікул учні нашого закладу відвідали Сумський Палац дітей та юнацтва, де для них провели майстер-клас. Діти із великим задоволенням виготовляли вітальну листівку.




