24 грудня 2022 року учні нашого закладу, батьки яких є учасниками бойових дій, АТО відвідали Сумський національний театр ім. М.С. Щепкіна, де взяли участь у святковій програмі біля ялинки, переглянули новорічну виставу «Пітер Пен» та отримали солодкі подарунки.

1

1

1

1

1