1

    У кожну четверту суботу листопада в Україні щорічно вшановується пам'ять жертв Голодоморів 1932-1933 років та масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років. О 16 год. 26 листопада нашзакладдолучився до акціі "Запали свічку". У цей час (працівники, здобувачі освіти) засвітили вогник у своїй домівці як вияв скорботи за загиблими, віриу перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди більше не повторювалися.

1

1