У 2009 році колектив став переможцем громадської акції «Флагмани освіти і науки України».

Увійшли у 100 кращих ДНЗ України у конкурсі «Мій улюблений дитсадок».


Диплом флагмана

Педагоги дошкільного підрозділу приймали участь:

  1. У проведенні І (міського) етапу обласної виставки – огляду кращих методичних розробок педагогічних працівників закладів дошкільної освіти в 2019 році. Вихователь Лисянська Т.В. нагороджена Грамотою управління освіти і науки Сумської міської ради за зайняте ІІІ місце.
  2. У проведенні фестивалю дитячих колективів закладів дошкільної освіти «Дитячі мрії».
  3. У проведенні огляду – конкурсу на кращий стан пошуково – дослідницьких ділянок на території закладу дошкільної освіти в 2019 році.
  4. У проведенні І (міського) етапу обласного конкурсу на кращий Інтернет – сайт закладу дошкільної освіти в 2019 році.
  5. У акції КП «Центр догляду за тваринами» Сумської міської ради «Допоможи найменшим друзям».
  6. У акції по виготовленню подарунків – оберегів для воїнів 15-го монопіхотного батальйону та 5-ю річницею його створення.

 

Педагоги дошкільного підрозділу приймали активну участь у методичних заходах:

 1. Вихователь-методист Запорожченко Л.І., вчителі-дефектологи: Горох Н.К., Копиця Н.В., Поваляшко Н.А, логопед Василенко Т.О., практичний психолог Ланініа В.В.

- сертифікат про участь у Логопедичному фестивалі «Логофест - 2019»

2. Вихователь-методист Запорожченко Л.І., вчителі-дефектологи: Горох Н.К., Копиця Н.В., Поваляшко Н.А, вихователі: Довженко Л.М., Гарбуз В.В.,Забєліна В.Г.

- сертифікат про участь у Фестивалі освітніх технологій «Перспектива – Суми 2019».

3. Вихователі: Супрунова Ю.М., Гарбуз В.В, Забєліна В.Г., Лисянська Т.В., Пахненко В.М.

- сертифікат про участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Особистісно-професійна компетентність педагога: теорія і практика».

4. Вихователь-методист Запорожченко Л.І., вчитель-дефектолог Горох Н.К.

- сертифікат про участь у ІХ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Освіта і здоров’я»

- сертифікат про участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання охорони праці, здоров`язбереження та реалізація інклюзивної освіти в умовах сучасної школи».

5. Вихователь-методист Запорожченко Л.І.

- сертифікат про участь у авторському семінарі з арт-терапії на тему: «Експрес-діагностика та експрес-корекція негативних емоційних станів дітей та дорослих методами арт-терапії. Психологія кольору в арт-терапії»

- сертифікат про участь у авторському семінарі з казкотерапії на тему: «Теоретичні та методичні засади реалізації виховного потенціалу казкотерапії в умовах освітнього простору ДНЗ»

6.Практичний психолог Ланіна В.В.

- сертифікат про участь у VІІІ обласному Психологічному Форумі «Психологічні горизонти: теоретичний потенціал та практичні інновації»

- сертифікат про участь у семінарі для ведучих груп «Восьмикрокової програми по роботі з втратою з групами дітей та підлітків, які втратили близьких людей» Центру по роботі з тяжкими втратами університетської лікарні Акерсгус (SFSS)

7. Вчитель-дефектолог Горох Н.К.

- сертифікат учасника ІV міжнародної науково-практичній коференції «Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі»

8.Хореограф Варава О.М.

- сертифікат про курс навчання за програмою: «Зимова казка. Танці та ігри для дошкільнят на зимову тематику»

9. Вихователь Гузь І Б.

- сертифікат про участь у ІІ регіональному науково-методичному семінарі «Новітні технології спеціальної педагогіки: проблеми, перспективи та шляхи запровадження».

10. Вихователь Пахненко В.М.

- сертифікат про участь у авторському семінарі на тему: «Методологія мнемотехніки. Дидактичні розробки з мнемотехніки»

11. Вихователі: Гузь І.Б, Забєліна В.Г., Лисянська Т.В., Пахненко В.М., Гарбуз В.В.

- свідоцтво про участь у вебінарі: «ВикористанняLEGO для розвитку зорового сприймання у дітей з порушеннями зору»

12. Вихователі: Дмитренко М.М., Гузь І.Б., Поваляшко Н.А., Пахненко В.М., Басанець Т.Ф., Лисянська Т.В., Забєліна В.Г.

- сертифікат про участь у вебінарі: «Навчаємо дітей розповідати: нові підходи»

13. Вихователі: Дмитренко М.М., Пахненко В.М., Басанець Т.Ф., Лисянська Т.В.

- сертифікат про участь у вебінарі «Як ефективно планувати та організовувати освітній процес: лайфхаки методичного конструктора»

 

Друкувалися:

1.Вчитель-дефектолог Поваляшко Н.А. «Сучасні проблеми логопедії та реабілітації» від 15 лютого 2019 року., стаття «Теоретичні засади арт-терапії в корекційній роботі з дітьми молодшого шкільного віку із заїканням».

2.Вчитель-дефектолог Горох Н.К. «Актуальні проблеми громадського здоров’я» від 2-3 квітня 2019 року, м. Суми, том 2, стаття «Роль ігрової діяльності дітей зі зниженим зором у формуванні компенсаторних способів пізнання оточуючого світу та подолання вторинних порушень у розвитку».

3. В інтернет ресурсі вихователь Довженко Л.М.

- сертифікати про публікацію на сторінці інтернет проекту «АБЕТКАland» авторського матеріалу «Конспект заняття»

- сертифікати про публікацію на сайті «Vseosvita.ua» методичні розробки: «До зимоньки в гості», «В гостях у Колобка».

 

Найважливіші досягнення за 2019-2020 навчальний рік

 

Вихователь Лисянська Тетяна Вікторівна стала переможницею (ІІ місце) у міському конкурсі педагогів дошкільної освіти «Кращий методичний посібник»

 

Участь педагогічних працівників дошкільного підрозділу у міських, обласних та Всеукраїнських заходах:

Горох Н.К. вчитель-дефектолог

            -   Логопедичного фестивалю «Логофест - 2019» - 30.01.2019 року;

            - ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання охорони праці, здоров’язбереження та реалізація інноваційної освіти в умовах сучасної школи» - 30.11.2018 року;

            - ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Освіта і здоров’я» - 2-3.04.2019 року;

            - ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «АРТ-педагогічні технології у здоров’язбережувальній діяльності сучасних закладів освіти» - 01.10.2019 року;

            - ІV Міжнародна науково-практична конференція «Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі» - 09.10.2018 року;

            - Фестиваль освітніх технологій   «Перспектива – Суми 2019» в рамках Міжнародного проекту – 21-23.03.2019 року.

Запорожченко Л.І. вихователь-методист

            - Семінар з арт – терапії «Експрес-діагностика та експрес-корекція негативних емоційних станів дітей та дорослих методами арт-терапії. Психологія кольору в арт-терапії» - 10.05.2018 року;

            - Семінар з арт – терапії «Теоретичні та методичні засади реалізації виховного потенціалу казкотерапії в умовах освітнього простору ДНЗ» - 11.05.2018 року;

            - Семінар «Лідерство в стилі модерн: етично та з імпровізацією» - 30.10.2018 року;

            - логопедичний фестиваль «Логофест - 2019» - 30.01.2019 року;

            - Всеукраїнський науково-практичний семінар «Психолого-педагогічний та офтальмологічний супровід інклюзивної освіти дітей з порушеннями зору» - 24-25.03.2016 року;

            - ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання охорони праці, здоров’язбереження та реалізація інноваційної освіти в умовах сучасної школи» - 30.11.2018 року;

            ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Освіта і здоров’я» - 02-03.04.2019 року;

            - ІІІ Міжнародний конгрес «Інклюзія в новій українській школі: виклики сьогодення» - 10.11.2017 року;

            - Фестиваль освітніх технологій   «Перспектива – Суми 2019» в рамках Міжнародного проекту – 21-23.03.2019 року.

Ланіна В.В. практичний психолог

            - Семінар з арт – терапії «Експрес-діагностика та експрес-корекція негативних емоційних станів дітей та дорослих методами арт-терапії. Психологія кольору в арт-терапії» - 10.05.2018 року;

            - Логопедичноий фестиваль «Логофест - 2019» - 30.01.2019 року;

            - VІ обласний Психологічний Форум «Психологічні горизонти: теоретичний потенціал та практичні інновації» - 25.04.2017 року;

            - VІІ обласний Психологічний Форум «Психологічні горизонти: теоретичний потенціал та практичні інновації» - 19.04.2018 року;

            - VІІІ обласний Психологічний Форум «Психологічні горизонти: теоретичний потенціал та практичні інновації» - 25.04.2019 року;

            - ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя: психотехнології особистісних змін» - 16-17.02.2017 року;

            - ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «АРТ-терапевтичні технології у здоров’язбережувальній діяльності сучасних закладів освіти» - 17-18.10.2017 року;

- ІV Міжнародна науково-практична конференція «Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя» - 22-23.02.2018 року.

Копиця Н.В. вчитель-дефектолог

            - Логопедичний фестиваль «Логофест - 2019» - 30.01.2019 року;

            - Фестиваль освітніх технологій   «Перспектива – Суми 2019» в рамках Міжнародного проекту – 21-23.03.2019 року.

Василенко Т.О. вчитель-логопед

-          Логопедичний фестиваль «Логофест - 2019» - 30.01.2019 року.

Гузь І.Б. вихователь

            - ІІ Регіональний науково-практичний семінар «Новітні технології спеціальної педагогіки: проблеми, перспективи та шляхи запровадження» - 20.11.2018 року.

Забєліна В.Г. вихователь

            - Всеукраїнська науково-практична конференція «Особистісно-професійна компетентність педагога: теорія і практика» - 20.02.2019 року;

            - Фестиваль освітніх технологій   «Перспектива – Суми 2018» в рамках Міжнародного проекту – 15-17.03.2018 року.

Довженко Л.М. вихователь

            - VІ Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих учених «Корекційна та інклюзивна освіта очима молодих науковців» - 20.03.2019 року;

            - Фестиваль освітніх технологій   «Перспектива – Суми 2019» в рамках Міжнародного проекту – 21-23.03.2019 року.

Лисянська Т.В. вихователь

            - Всеукраїнська науково-практична конференція «Особистісно-професійна компетентність педагога: теорія і практика» - 20.02.2019 року.

Пахненко В.М. вихователь

            - Всеукраїнська науково-практична конференція «Особистісно-професійна компетентність педагога: теорія і практика» - 20.02.2019 року.

Супрунова Ю.М. вихователь

            - Всеукраїнська науково-практична конференція «Особистісно-професійна компетентність педагога: теорія і практика» - 20.02.2019 року.

Гарбуз В.В. вихователь

            - Всеукраїнська науково-практична конференція «Особистісно-професійна компетентність педагога: теорія і практика» - 20.02.2019 року;

            - VІ Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих учених «Корекційна та інклюзивна освіта очима молодих науковців» - 20.03.2019 року.

 

Найважливіші творчі досягнення учнів

Сумської спеціальної початкової школи № 31

Сумської міської ради

за 2020- 2021 навчальний рік

 

№ з/п Назва заходу Місце проведення Прізвище, ім’я (повністю) переможця, призера Формат участі (місце) Прізвище, ім’я, по батькові керівника
1 Всеукраїнський дистанційний багатожанровий конкурс мистецтв «Країна зірок!».

Київ. Україна.

Онлайн конкурс

Вокальний колектив «Дзвіночки»:

Палига Валерія (1-А клас)

Бережна Софія (3-А клас)

Кузнецова Софія (3-А клас)

Чалий Макар (2-А клас)

Субботін Назар (3-Б клас)

Малус Вероніка (4-Б клас)

Гаврильченко Поліна(4-Б клас)

Білолюбський Тимофій(4-клас)

Боваревич Микола (4-А клас)

І місце Чала Людмила Валентинівна
2 Міжнародний конкурс мистецтв «STARWAY».

Київ. Україна.

Онлайн конкурс

Вокальний колектив «Дзвіночки»:

Палига Валерія (1-А клас)

Бережна Софія (3-А клас)

Кузнецова Софія (3-А клас)

Субботін Назар (3- клас)

Малус Вероніка (4-Б клас)

Гаврильченко Поліна (4-Б клас)

Білолюбський Тимофій(4-клас)

Боваревич Микола (4-А клас)

І місце Чала Людмила Валентинівна
3 Міжрегіональний багатожанровий фестиваль-конкурс «Різдвяне сяйво».  

Вокальний колектив «Дзвіночки»:

Чалий Макар (2-А клас)

Субботін Назар (3-Б клас)

Малус Вероніка (4-Б клас)

Гаврильченко Поліна(4-Б клас)

Білолюбський Тимофій(4-клас)

Боваревич Микола (4-А клас)

І місце

Чала Людмила

Валентинівна

4

І Всеукраїнський дистанційний фестиваль-конкурс «Світ Dreams», номінація «Вокальне мистецтво».

дистанційно

Боваревич Микола (4-А клас)

Вокальний колектив «Дзвіночки»:Чалий Макар(2-А клас)

Субботін Назар (3-Б клас)

Малус Вероніка (4-Б клас)

Гаврильченко Поліна (4-Б клас)

Білолюбський Тимофій(4-Б клас)

Боваревич Микола (4-А клас)

I місце

IІ місце

Чала Людмила

Валентинівна

5 Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв «Зимові забави» дистанційно

Вокальний колектив «Дзвіночки»:

Чалий Макар (2-А клас)

Субботін Назар (3-Б клас)

Малус Вероніка (4-Б клас)

Гаврильченко Поліна(4-Б клас) Білолюбський Тимофій(4-Б клас)

Боваревич Микола (4-А клас)

І місце

Чала Людмила

Валентинівна

6 Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Співуча веселка» дистанційно Боваревич Микола (4-А клас) ІІ місце

Чала Людмила

Володимирівна

7 Міський етап Всеукраїнського конкурсу солістів-вокалістів дистанційно Боваревич Микола (4-А клас) ІІ місце

Чала Людмила

Володимирівна

8 Всеукраїнський конкурс солістів-вокалістів у номінації 8-10 років дистанційно Боваревич Микола (4-А клас) ІІ місце

Чала Людмила

Володимирівна

9 Міська виставка-конкурс новорічних композицій «Збережемо ялинки разом!»

Сумський міський центр еколого-натуралістичної творчості

учнівської молоді

Дяденко Антон (1-В клас)

учасник

Яременко Юлія

Олегівна

10 Обласний конкурс дитячих творчих робіт «Подарунок донору» Комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю

Дяденко Антон (1-В клас)

Горунова Аріна (2-Б клас)

Субботін Назар (3-Б клас)

результати

очікуються

Яременко Юлія

Олегівна

Кононеко Олена

Вікторівна

11 І етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!» Сумський міський відділ управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Гузь Фаддєй (4-А клас)

Мороз Анна (3-Б клас)

ІІ місце

лауреат

Гончаренко Ольга

Миколаївна

12 Всеукраїнський конкурс малюнків для дітей з обмеженими можливостями «Я дитина! Я малюю!» Благодійний фонд «Допомога справою» за підтримки Запорізької художньої школи

Рибіна Анна (1-В клас)

Старкова Вероніка (2-А клас)

результати

очікуються

Яременко Юлія

Олегівна

Кононенко Олена

Вікторівна

13 Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» дистанційно

2-А клас (5 учнів)

2-Б клас (5 учнів)

3-А клас (8 учнів)

3-Б клас (13 учнів)

3-В клас (4 учні)

3-Г клас (1 учень)

4-Б клас (1 учень)

лауреати Ковальова Алла Юрївна
14

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»(дистанційно):

Всеукраїнський етап,

дистанційно

-Всеукраїнський етап:

Всього 23 учасники:

Міжнародний етап, всього – 48;

Відмінний результат – 5;

Добрий результат – 12;

Учасники – 6;

Відмінний результат – 2;

Добрий результат – 1;

Учасники – 45.

Таранушенко Ірина Миколаївна
15 Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок» (весняний)  

3-Б клас (16 учнів)

3-В клас (6 учнів)

4-А клас(3 учні)

4-Б клас (3 учні)

результати

очікуються

Брек Аліна

Вікторівна