У 2009 році колектив став переможцем громадської акції «Флагмани освіти і науки України».

Увійшли у 100 кращих ДНЗ України у конкурсі «Мій улюблений дитсадок».


Диплом флагмана

Педагоги дошкільного підрозділу приймали участь:

  1. У проведенні І (міського) етапу обласної виставки – огляду кращих методичних розробок педагогічних працівників закладів дошкільної освіти в 2019 році. Вихователь Лисянська Т.В. нагороджена Грамотою управління освіти і науки Сумської міської ради за зайняте ІІІ місце.
  2. У проведенні фестивалю дитячих колективів закладів дошкільної освіти «Дитячі мрії».
  3. У проведенні огляду – конкурсу на кращий стан пошуково – дослідницьких ділянок на території закладу дошкільної освіти в 2019 році.
  4. У проведенні І (міського) етапу обласного конкурсу на кращий Інтернет – сайт закладу дошкільної освіти в 2019 році.
  5. У акції КП «Центр догляду за тваринами» Сумської міської ради «Допоможи найменшим друзям».
  6. У акції по виготовленню подарунків – оберегів для воїнів 15-го монопіхотного батальйону та 5-ю річницею його створення.

 

Педагоги дошкільного підрозділу приймали активну участь у методичних заходах:

 1. Вихователь-методист Запорожченко Л.І., вчителі-дефектологи: Горох Н.К., Копиця Н.В., Поваляшко Н.А, логопед Василенко Т.О., практичний психолог Ланініа В.В.

- сертифікат про участь у Логопедичному фестивалі «Логофест - 2019»

2. Вихователь-методист Запорожченко Л.І., вчителі-дефектологи: Горох Н.К., Копиця Н.В., Поваляшко Н.А, вихователі: Довженко Л.М., Гарбуз В.В.,Забєліна В.Г.

- сертифікат про участь у Фестивалі освітніх технологій «Перспектива – Суми 2019».

3. Вихователі: Супрунова Ю.М., Гарбуз В.В, Забєліна В.Г., Лисянська Т.В., Пахненко В.М.

- сертифікат про участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Особистісно-професійна компетентність педагога: теорія і практика».

4. Вихователь-методист Запорожченко Л.І., вчитель-дефектолог Горох Н.К.

- сертифікат про участь у ІХ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Освіта і здоров’я»

- сертифікат про участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання охорони праці, здоров`язбереження та реалізація інклюзивної освіти в умовах сучасної школи».

5. Вихователь-методист Запорожченко Л.І.

- сертифікат про участь у авторському семінарі з арт-терапії на тему: «Експрес-діагностика та експрес-корекція негативних емоційних станів дітей та дорослих методами арт-терапії. Психологія кольору в арт-терапії»

- сертифікат про участь у авторському семінарі з казкотерапії на тему: «Теоретичні та методичні засади реалізації виховного потенціалу казкотерапії в умовах освітнього простору ДНЗ»

6.Практичний психолог Ланіна В.В.

- сертифікат про участь у VІІІ обласному Психологічному Форумі «Психологічні горизонти: теоретичний потенціал та практичні інновації»

- сертифікат про участь у семінарі для ведучих груп «Восьмикрокової програми по роботі з втратою з групами дітей та підлітків, які втратили близьких людей» Центру по роботі з тяжкими втратами університетської лікарні Акерсгус (SFSS)

7. Вчитель-дефектолог Горох Н.К.

- сертифікат учасника ІV міжнародної науково-практичній коференції «Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі»

8.Хореограф Варава О.М.

- сертифікат про курс навчання за програмою: «Зимова казка. Танці та ігри для дошкільнят на зимову тематику»

9. Вихователь Гузь І Б.

- сертифікат про участь у ІІ регіональному науково-методичному семінарі «Новітні технології спеціальної педагогіки: проблеми, перспективи та шляхи запровадження».

10. Вихователь Пахненко В.М.

- сертифікат про участь у авторському семінарі на тему: «Методологія мнемотехніки. Дидактичні розробки з мнемотехніки»

11. Вихователі: Гузь І.Б, Забєліна В.Г., Лисянська Т.В., Пахненко В.М., Гарбуз В.В.

- свідоцтво про участь у вебінарі: «ВикористанняLEGO для розвитку зорового сприймання у дітей з порушеннями зору»

12. Вихователі: Дмитренко М.М., Гузь І.Б., Поваляшко Н.А., Пахненко В.М., Басанець Т.Ф., Лисянська Т.В., Забєліна В.Г.

- сертифікат про участь у вебінарі: «Навчаємо дітей розповідати: нові підходи»

13. Вихователі: Дмитренко М.М., Пахненко В.М., Басанець Т.Ф., Лисянська Т.В.

- сертифікат про участь у вебінарі «Як ефективно планувати та організовувати освітній процес: лайфхаки методичного конструктора»

 

Друкувалися:

1.Вчитель-дефектолог Поваляшко Н.А. «Сучасні проблеми логопедії та реабілітації» від 15 лютого 2019 року., стаття «Теоретичні засади арт-терапії в корекційній роботі з дітьми молодшого шкільного віку із заїканням».

2.Вчитель-дефектолог Горох Н.К. «Актуальні проблеми громадського здоров’я» від 2-3 квітня 2019 року, м. Суми, том 2, стаття «Роль ігрової діяльності дітей зі зниженим зором у формуванні компенсаторних способів пізнання оточуючого світу та подолання вторинних порушень у розвитку».

3. В інтернет ресурсі вихователь Довженко Л.М.

- сертифікати про публікацію на сторінці інтернет проекту «АБЕТКАland» авторського матеріалу «Конспект заняття»

- сертифікати про публікацію на сайті «Vseosvita.ua» методичні розробки: «До зимоньки в гості», «В гостях у Колобка».

 

Найважливіші досягнення за 2019-2020 навчальний рік

 

Вихователь Лисянська Тетяна Вікторівна стала переможницею (ІІ місце) у міському конкурсі педагогів дошкільної освіти «Кращий методичний посібник»

 

Участь педагогічних працівників дошкільного підрозділу у міських, обласних та Всеукраїнських заходах:

Горох Н.К. вчитель-дефектолог

            -   Логопедичного фестивалю «Логофест - 2019» - 30.01.2019 року;

            - ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання охорони праці, здоров’язбереження та реалізація інноваційної освіти в умовах сучасної школи» - 30.11.2018 року;

            - ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Освіта і здоров’я» - 2-3.04.2019 року;

            - ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «АРТ-педагогічні технології у здоров’язбережувальній діяльності сучасних закладів освіти» - 01.10.2019 року;

            - ІV Міжнародна науково-практична конференція «Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі» - 09.10.2018 року;

            - Фестиваль освітніх технологій   «Перспектива – Суми 2019» в рамках Міжнародного проекту – 21-23.03.2019 року.

Запорожченко Л.І. вихователь-методист

            - Семінар з арт – терапії «Експрес-діагностика та експрес-корекція негативних емоційних станів дітей та дорослих методами арт-терапії. Психологія кольору в арт-терапії» - 10.05.2018 року;

            - Семінар з арт – терапії «Теоретичні та методичні засади реалізації виховного потенціалу казкотерапії в умовах освітнього простору ДНЗ» - 11.05.2018 року;

            - Семінар «Лідерство в стилі модерн: етично та з імпровізацією» - 30.10.2018 року;

            - логопедичний фестиваль «Логофест - 2019» - 30.01.2019 року;

            - Всеукраїнський науково-практичний семінар «Психолого-педагогічний та офтальмологічний супровід інклюзивної освіти дітей з порушеннями зору» - 24-25.03.2016 року;

            - ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання охорони праці, здоров’язбереження та реалізація інноваційної освіти в умовах сучасної школи» - 30.11.2018 року;

            ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Освіта і здоров’я» - 02-03.04.2019 року;

            - ІІІ Міжнародний конгрес «Інклюзія в новій українській школі: виклики сьогодення» - 10.11.2017 року;

            - Фестиваль освітніх технологій   «Перспектива – Суми 2019» в рамках Міжнародного проекту – 21-23.03.2019 року.

Ланіна В.В. практичний психолог

            - Семінар з арт – терапії «Експрес-діагностика та експрес-корекція негативних емоційних станів дітей та дорослих методами арт-терапії. Психологія кольору в арт-терапії» - 10.05.2018 року;

            - Логопедичноий фестиваль «Логофест - 2019» - 30.01.2019 року;

            - VІ обласний Психологічний Форум «Психологічні горизонти: теоретичний потенціал та практичні інновації» - 25.04.2017 року;

            - VІІ обласний Психологічний Форум «Психологічні горизонти: теоретичний потенціал та практичні інновації» - 19.04.2018 року;

            - VІІІ обласний Психологічний Форум «Психологічні горизонти: теоретичний потенціал та практичні інновації» - 25.04.2019 року;

            - ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя: психотехнології особистісних змін» - 16-17.02.2017 року;

            - ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «АРТ-терапевтичні технології у здоров’язбережувальній діяльності сучасних закладів освіти» - 17-18.10.2017 року;

- ІV Міжнародна науково-практична конференція «Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя» - 22-23.02.2018 року.

Копиця Н.В. вчитель-дефектолог

            - Логопедичний фестиваль «Логофест - 2019» - 30.01.2019 року;

            - Фестиваль освітніх технологій   «Перспектива – Суми 2019» в рамках Міжнародного проекту – 21-23.03.2019 року.

Василенко Т.О. вчитель-логопед

-          Логопедичний фестиваль «Логофест - 2019» - 30.01.2019 року.

Гузь І.Б. вихователь

            - ІІ Регіональний науково-практичний семінар «Новітні технології спеціальної педагогіки: проблеми, перспективи та шляхи запровадження» - 20.11.2018 року.

Забєліна В.Г. вихователь

            - Всеукраїнська науково-практична конференція «Особистісно-професійна компетентність педагога: теорія і практика» - 20.02.2019 року;

            - Фестиваль освітніх технологій   «Перспектива – Суми 2018» в рамках Міжнародного проекту – 15-17.03.2018 року.

Довженко Л.М. вихователь

            - VІ Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих учених «Корекційна та інклюзивна освіта очима молодих науковців» - 20.03.2019 року;

            - Фестиваль освітніх технологій   «Перспектива – Суми 2019» в рамках Міжнародного проекту – 21-23.03.2019 року.

Лисянська Т.В. вихователь

            - Всеукраїнська науково-практична конференція «Особистісно-професійна компетентність педагога: теорія і практика» - 20.02.2019 року.

Пахненко В.М. вихователь

            - Всеукраїнська науково-практична конференція «Особистісно-професійна компетентність педагога: теорія і практика» - 20.02.2019 року.

Супрунова Ю.М. вихователь

            - Всеукраїнська науково-практична конференція «Особистісно-професійна компетентність педагога: теорія і практика» - 20.02.2019 року.

Гарбуз В.В. вихователь

            - Всеукраїнська науково-практична конференція «Особистісно-професійна компетентність педагога: теорія і практика» - 20.02.2019 року;

            - VІ Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих учених «Корекційна та інклюзивна освіта очима молодих науковців» - 20.03.2019 року.

Найважливіші досягнення здобувачів освіти початкової школи за 2019-2020 навчальний рік

п/п

Назву заходу Місце проведення Прізвище, ім’я по батькові (повністю) переможця (призера)

Формат участі

(місце)

Прізвище, ім’я по батькові керівника
1

Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Художнє виконавство» - «Співуча веселка»,

Сумський державний університет

Прошунін Нікіта Андрійович

Гаврилова

Валерія Сергіївна

ІІ місце;

ІІІ місце;

Чала Людмила Валентинівна
2

Міський конкурс дитячого малюнку «Вода – колиска життя»:

Регіональний офіс водних ресурсів у Сумській області Ганзенко Дар’я   Олександрівна учасник

Козлова Наталія Василівна.

3

Чемпіонат України з карате серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату;

ХХV Всеукраїнська спартакіада «Повір у себе» з плавання

м. Київ

Сумський Державний університет

Єрмакова Анна Геннадіївна

Єрмакова Анна Геннадіївна

ІІ місце

І місце

Коломієць Вадим Іванович

Босько Василь Миколайович

4

Акція по виготовленню подарунків – оберегів для воїнів 15-го мотопіхотного батальйону та 5-ою річницею його заснування

Інформаційно-методичний центр управління освіти і науки Сумської міської ради Жанько Маргарита Володимирівна учасник

Носова Людмила Сергіївна, Мірошниченко Любов Миколаївна

5

Міський етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну і техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний»

Перший Державний пожежно-рятувальний загін м. Суми

Жанько Маргарита Володимирівна

Катеринін Володимир Вікторович

Черниш Олександр Юрійович

Поляков Артем Олександрович

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

ІІІ місце

Носова Людмила Сергіївна
6

Міський конкурс з початкового технічного моделювання «Ми – Саморобкіни!»:

Сумський міський Центр науково-технічної творчості молоді

Урун Поліна Олександрівна

Рубан Юна Едуардівна

учасник

учасник

Скляр Євгенія Іванівна
7

Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно- прикладної творчості на протипожежну і техногенну тематику «Кращий пожежнй – це ти обережний»:

Добровільне пожежне товариство України

м.Київ

Жанько Маргарита Володимирівна учасник Носова Людмила Сергіївна
8

Всеукраїнський конкурс плаката «Я - Україна»:

ГО «Волонтерський рух

«Батальйон сітка»»

м.Київ

Колочко Каріна Ігорівна,

Варуха Вероніка Артемівна

Ткачова Анастасія Олегівна

Очікуємо результати

Яременко Юлія Олегівна,

Бережна Наталія Вікторівна