У 2009 році колектив став переможцем громадської акції «Флагмани освіти і науки України».

Увійшли у 100 кращих ДНЗ України у конкурсі «Мій улюблений дитсадок».

Найважливіші досягнення за 2018-2019 навчальний рік

п/п

Назву заходу Місце проведення Прізвище, ім’я по батькові (повністю) переможця (призера),

Формат участі

(місце)

Прізвище, ім’я по батькові керівника
1

Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», Художнє виконавство» - «Співограй»

номінація «естрадний спів»,       молодша вікова група

Сумський Державний Університет

Вокальний колектив «Дзвіночки»

ІV місце

Чала Людмила Валентинівна
2 ІХ міська виставка – конкурс творчих робіт дітей з інвалідністю «Відкритий простір» Кінотеатр «Планета кіно»       Ломенко Я. І місце Шаповалова Анна Володимирівна
3

Відбірковий регіональний тур   VІІ всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Управління Держпраці у Сумській області

Гузь Фаддєй (1- Аклас)

Нікітін Кіріл (1-А клас)

Колочко Каріна (2-В клас)

Балика Поліна (4-Б клас)

учасники

Скляр Євгенія Іванівна

4 Міська виставка – конкурс новорічних композицій «Збережемо ялинки разом!» Сумський міський центр еколого – натуралістичної творчості учнівської молоді

Гузь Фаддєй (1- Аклас)

І місце Гончаренко Ольга Миколаївна
5 Міська екологічна акція «Годівничка» Сумський міський центр еколого – натуралістичної творчості учнівської молоді

Номінація «Звіти»:

Шевелева Мілана (3-А клас)

Кутузова Діана (3-А клас)

Мірошниченко Максим (3-А клас)

Борзяниця Валерія (4-А клас)

ІІІ місце

Золотницька Марина Миколаївна

Мірошниченко Любов Миколаївна

6 Міський фестиваль декоративно – ужиткової творчості «Барви дитинства»

Сумський міський центр еколого – натуралістичної творчості учнівської молоді

СДХШ

ім. М. Лисенка

Номінація «Вироби з рослинного матерілу»

Гузь Фаддєй (1- Аклас)

Номінація «Художня обробка дерева»

Меден Ярослав (1- А клас)

І місце

І місце

Гузь Інна Борисівна

Меден Юлія Миколаївна

7 Міський етап Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» Інформаційно – методичний центр управління освіти і нуки Сумської міської ради

Харченко Тетяна

(1-Б клас)

Бандура Олена

(1-Б клас)

Білолюбський Тимофій

(1-Б клас)

Рубан Юна

(2-В клас)

Гаврилова Валерія

(3-А клас)

  Гнилокозова Світлана Олександрівна
8 Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» Інформаційно – методичний центр управління освіти і науки Сумської міської ради

Голованов Володимир (1-А клас)

Кузякова Софія

(1-А клас)

Колочко Каріна

(2-В клас)

учасники Носова Людмила Сергіївна

Диплом флагмана

Педагоги дошкільного підрозділу приймали участь:

  1. У проведенні І (міського) етапу обласної виставки – огляду кращих методичних розробок педагогічних працівників закладів дошкільної освіти в 2019 році. Вихователь Лисянська Т.В. нагороджена Грамотою управління освіти і науки Сумської міської ради за зайняте ІІІ місце.
  2. У проведенні фестивалю дитячих колективів закладів дошкільної освіти «Дитячі мрії».
  3. У проведенні огляду – конкурсу на кращий стан пошуково – дослідницьких ділянок на території закладу дошкільної освіти в 2019 році.
  4. У проведенні І (міського) етапу обласного конкурсу на кращий Інтернет – сайт закладу дошкільної освіти в 2019 році.
  5. У акції КП «Центр догляду за тваринами» Сумської міської ради «Допоможи найменшим друзям».
  6. У акції по виготовленню подарунків – оберегів для воїнів 15-го монопіхотного батальйону та 5-ю річницею його створення.

 

Педагоги дошкільного підрозділу приймали активну участь у методичних заходах:

 1. Вихователь-методист Запорожченко Л.І., вчителі-дефектологи: Горох Н.К., Копиця Н.В., Поваляшко Н.А, логопед Василенко Т.О., практичний психолог Ланініа В.В.

- сертифікат про участь у Логопедичному фестивалі «Логофест - 2019»

2. Вихователь-методист Запорожченко Л.І., вчителі-дефектологи: Горох Н.К., Копиця Н.В., Поваляшко Н.А, вихователі: Довженко Л.М., Гарбуз В.В.,Забєліна В.Г.

- сертифікат про участь у Фестивалі освітніх технологій «Перспектива – Суми 2019».

3. Вихователі: Супрунова Ю.М., Гарбуз В.В, Забєліна В.Г., Лисянська Т.В., Пахненко В.М.

- сертифікат про участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Особистісно-професійна компетентність педагога: теорія і практика».

4. Вихователь-методист Запорожченко Л.І., вчитель-дефектолог Горох Н.К.

- сертифікат про участь у ІХ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Освіта і здоров’я»

- сертифікат про участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання охорони праці, здоров`язбереження та реалізація інклюзивної освіти в умовах сучасної школи».

5. Вихователь-методист Запорожченко Л.І.

- сертифікат про участь у авторському семінарі з арт-терапії на тему: «Експрес-діагностика та експрес-корекція негативних емоційних станів дітей та дорослих методами арт-терапії. Психологія кольору в арт-терапії»

- сертифікат про участь у авторському семінарі з казкотерапії на тему: «Теоретичні та методичні засади реалізації виховного потенціалу казкотерапії в умовах освітнього простору ДНЗ»

6.Практичний психолог Ланіна В.В.

- сертифікат про участь у VІІІ обласному Психологічному Форумі «Психологічні горизонти: теоретичний потенціал та практичні інновації»

- сертифікат про участь у семінарі для ведучих груп «Восьмикрокової програми по роботі з втратою з групами дітей та підлітків, які втратили близьких людей» Центру по роботі з тяжкими втратами університетської лікарні Акерсгус (SFSS)

7. Вчитель-дефектолог Горох Н.К.

- сертифікат учасника ІV міжнародної науково-практичній коференції «Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі»

8.Хореограф Варава О.М.

- сертифікат про курс навчання за програмою: «Зимова казка. Танці та ігри для дошкільнят на зимову тематику»

9. Вихователь Гузь І Б.

- сертифікат про участь у ІІ регіональному науково-методичному семінарі «Новітні технології спеціальної педагогіки: проблеми, перспективи та шляхи запровадження».

10. Вихователь Пахненко В.М.

- сертифікат про участь у авторському семінарі на тему: «Методологія мнемотехніки. Дидактичні розробки з мнемотехніки»

11. Вихователі: Гузь І.Б, Забєліна В.Г., Лисянська Т.В., Пахненко В.М., Гарбуз В.В.

- свідоцтво про участь у вебінарі: «ВикористанняLEGO для розвитку зорового сприймання у дітей з порушеннями зору»

12. Вихователі: Дмитренко М.М., Гузь І.Б., Поваляшко Н.А., Пахненко В.М., Басанець Т.Ф., Лисянська Т.В., Забєліна В.Г.

- сертифікат про участь у вебінарі: «Навчаємо дітей розповідати: нові підходи»

13. Вихователі: Дмитренко М.М., Пахненко В.М., Басанець Т.Ф., Лисянська Т.В.

- сертифікат про участь у вебінарі «Як ефективно планувати та організовувати освітній процес: лайфхаки методичного конструктора»

 

Друкувалися:

1.Вчитель-дефектолог Поваляшко Н.А. «Сучасні проблеми логопедії та реабілітації» від 15 лютого 2019 року., стаття «Теоретичні засади арт-терапії в корекційній роботі з дітьми молодшого шкільного віку із заїканням».

2.Вчитель-дефектолог Горох Н.К. «Актуальні проблеми громадського здоров’я» від 2-3 квітня 2019 року, м. Суми, том 2, стаття «Роль ігрової діяльності дітей зі зниженим зором у формуванні компенсаторних способів пізнання оточуючого світу та подолання вторинних порушень у розвитку».

3. В інтернет ресурсі вихователь Довженко Л.М.

- сертифікати про публікацію на сторінці інтернет проекту «АБЕТКАland» авторського матеріалу «Конспект заняття»

- сертифікати про публікацію на сайті «Vseosvita.ua» методичні розробки: «До зимоньки в гості», «В гостях у Колобка».

 

Найважливіші досягнення за навчальний рік

п/п

Назву заходу Місце проведення Прізвище, ім’я по батькові (повністю) переможця (призера)

Формат участі

(місце)

Прізвище, ім’я по батькові керівника
1

Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Художнє виконавство» - «Співуча веселка»,

Сумський державний університет

Прошунін Нікіта Андрійович

Гаврилова

Валерія Сергіївна

ІІ місце;

ІІІ місце;

Чала Людмила Валентинівна
2

Міський конкурс дитячого малюнку «Вода – колиска життя»:

Регіональний офіс водних ресурсів у Сумській області Ганзенко Дар’я   Олександрівна учасник

Козлова Наталія Василівна.

3

Чемпіонат України з карате серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату;

ХХV Всеукраїнська спартакіада «Повір у себе» з плавання

м. Київ

Сумський Державний університет

Єрмакова Анна Геннадіївна

Єрмакова Анна Геннадіївна

ІІ місце

І місце

Коломієць Вадим Іванович

Босько Василь Миколайович

4

Акція по виготовленню подарунків – оберегів для воїнів 15-го мотопіхотного батальйону та 5-ою річницею його заснування

Інформаційно-методичний центр управління освіти і науки Сумської міської ради Жанько Маргарита Володимирівна учасник

Носова Людмила Сергіївна, Мірошниченко Любов Миколаївна

5

Міський етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну і техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний»

Перший Державний пожежно-рятувальний загін м. Суми

Жанько Маргарита Володимирівна

Катеринін Володимир Вікторович

Черниш Олександр Юрійович

Поляков Артем Олександрович

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

ІІІ місце

Носова Людмила Сергіївна
6

Міський конкурс з початкового технічного моделювання «Ми – Саморобкіни!»:

Сумський міський Центр науково-технічної творчості молоді

Урун Поліна Олександрівна

Рубан Юна Едуардівна

учасник

учасник

Скляр Євгенія Іванівна
7

Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно- прикладної творчості на протипожежну і техногенну тематику «Кращий пожежнй – це ти обережний»:

Добровільне пожежне товариство України

м.Київ

Жанько Маргарита Володимирівна учасник Носова Людмила Сергіївна
8

Всеукраїнський конкурс плаката «Я - Україна»:

ГО «Волонтерський рух

«Батальйон сітка»»

м.Київ

Колочко Каріна Ігорівна,

Варуха Вероніка Артемівна

Ткачова Анастасія Олегівна

Очікуємо результати

Яременко Юлія Олегівна,

Бережна Наталія Вікторівна