У 2009 році колектив став переможцем громадської акції «Флагмани освіти і науки України».

Увійшли у 100 кращих ДНЗ України у конкурсі «Мій улюблений дитсадок».

Посіли ІІІ місце серед ЗОШ та ДНЗ у огляді-конкурсі з охорони праці за 2011р по м.Суми

У 2015-2016 навчальному році  педагоги та діти закладу приймали участь у міській виставці на кращий методичний посібник, у фестивалі «Гармонія рухів», у конкурсі-огляді нетрадиційного фізкультурного обладнання в педагогічному університеті ім..А.С. Макаренко, у конкурсі на кращий інтернет-сайт, у І етапі міського фестивалю дитячих колективів «Україна рідний край»

У міському фестивалі дитячої творчості «Зоряна надія», де зайняли І місце.

У міському етапі Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху», де  в номінації «Фотографія» зайняли І місце, в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» зайняли ІІІ місце. Педагоги, діти та батьки постійно беруть участь у акціях підтримки бійців АТО: проводяться ярмарки, збираються речі, кошти виготовляються дітьми поробки.

У квітні 2016 року педагоги приймали участь у Всеукраїнському науково-практичному  семінарі «Психолого-педагогічний та офтальмологічний супровід інклюзивної освіти з порушеннями зору»

У жовтні 2017 року педагоги та діти дошкільного підрозділу приймали участь у міському освітньому проекті "День природолюба" та зайняли ІІІ місце.

Найважливіші досягнення за 2016-2017 навчальний рік

п/п

Назву заходу Місце проведення Прізвище, ім’я по батькові (повністю) переможця (призера),

Формат участі

(місце)

Прізвище, ім’я по батькові керівника
1 Міський конкурс – пленер «Моє рідне місто» -

Парк ім.

І. Кожедуба

Головіна Юлія Едуардівна (4 кл)

ІV місце

Суркова Тетяна Миколаївна
2

Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», Художнє виконавство» - «Співуча веселка»

номінація «естрадний спів»,       молодша вікова група

Сумський Державний Університет Гаврилова Валерія Сергіївна ІІІ м. Чала Людмила Валентинівна
3

Заочний етап VІІІ міської виставки – конкурсу творчих робіт дітей з інвалідністю та особливими освітніми потребами «Відкритий простір»

Інформаційно-методичний центр управління освіти і науки Сумської міської ради

Меден Я. (підготовчий клас);

номінація «Вироби з природного матеріалу»

Кутузова Д. (2-А клас);

номінація «М'яка іграшка»

Дрофа К. (3-А клас); номінація «Флористика»

Василенко С. (4 клас); номінація «Паперопластика».

І місце

ІІ місце

ІІ місце

ІІ місце

Меден Ю.М.

Мірошниченко Л.М.

Сокол С.А.

Кругляк Н.М.

4

VІ міська виставка – конкурс декоративно – ужиткового мистецтва «Паперові дива»:

Сумський міський центр науково – технічної творчості молоді

Урун Поліна (1-В клас),

напрям «Паперова пластика».

І Місце

Успенська Л.І.
5

Участь у загальноміському Екофлешмобі «Збережемо воду, тепло та електроенергію»

Інформаційно-методичний центр управління освіти і науки Сумської міської ради

Учні 2-4 класів Учасники Золотницька М.М.
6

Міська благодійна виставка – конкурс дитячих малюнків «Добро очима дітей»

Конгрес – центр

Сум ДУ

Головіна Юлія Едуардівна (4 кл)

Техніка «Комп’ютерна графіка »

ІV місце

Суркова Тетяна Миколаївна
7 Роздум-есе з теми «Я - учитель» до створення методичного посібника Інформаційно-методичний центр управління освіти і науки Сумської міської ради

Золотницька Марина Миколаївна

Учасник -
8 Роздум-есе з теми «Я - учитель» до створення методичного посібника Інформаційно-методичний центр управління освіти і науки Сумської міської ради Кравченко Тетяна Віталіївна Учасник -
9 Міський конкурс «Срібні родзинки» - Таранушенко Ірина Миколаївна учасник -

 

Диплом флагмана