Згідно зі шкільним планом роботи на 2017-2018 н. р. з 6 по 10 листопада 2017 року у шкільному підрозділі КУ Сумський СНВК № 37 «Зірочка» СМР проходив Тиждень української мови.

       Мета проведення тижня полягала у підвищенні загальної мовної культури, прищепленні любові до української мови.

       Впродовж тижня учні відвідали шкільну виставку художньої, наукової, публіцистичної літератури про українську словесність «Мово, рідна, звучи в ріднім домі», взяли участь у конкурсі малюнків «Українська мова в моєму серці», переглянули презентацію «Солов’їна, барвінкова, українська рідна мова». Для дітей була проведена конкурс-гра «У дивосвіті казок», інтелектуальна гра «Знавці української мови», пізнавальна гра «Мовленнєвий етикет української дитини».          

У День української писемності та мови відбувся шкільний етап конкурсу ім. П. Яцика. Нікого не залишив байдужим виховний захід«Квітни, мово наша рідна!», який підготували учні 3-А класу.

       Під час проведення заходів вчителі та вихователі ГПД намагалися   донести до учнів красу і багатство української мови, розвивати мовленнєві здібності учнів, збагачувати словниковий запас, виховувати любов до рідної мови.