Місяць вересень для багатьох учнів КУ Сумський СНВК № 37  «Зірочка» СМР залишив яскраві спогади.

Учні 1-А та 2-В класу відвідали садибу «Вакулина Байка». У цій мальовничій місцині відтворене життя, побут та звичаї козацтва. Діти покаталися на конях, постріляли з лука, прийняли участь у майстер-класі з гончарства, дізналися багато цікавого та нового. Учні з апетитом куштували козацькі страви.       Учні 4-х класів відвідали місто Харків. Незабутнє враження та яскраві емоції залишив Центральний парк культури та відпочинку ім. М. Горького.
        Під час захоплюючої екскурсії на хлібозавод «Кулиничи» діти ознайомилися з процесом випікання хліба  та хлібобулочних виробів. У казковій кімнаті з ароматом здоби  учні відчули себе справжніми маленькими пекарями, виготовляючи власними руками тістечка. Також вони переглянули цікавий фільм про історію випікання хліба, прийняли участь у конкурсах, де були нагороджені найуважніші та найактивніші. Наостанок дітей чекало приємне чаювання з виробами власноручного приготування. На згадку про цю екскурсію кожний отримав  подарунок.
Екопарк Фельдмана зблизив дітей з природою. Учні мали змогу помилуватися, сфотографуватися, у зоні контактного зоопарку погладити тварин, відчути себе частинкою природи.