З 07.09.2017 по 14.09.2017 р. у шкільному підрозділі КУ Сумський СНВК №37 «Зірочка» СМР у рамках тижня   фізичної  культури  були проведені «Олімпійський урок» та «Олімпійський тиждень»

       Учителі фізичної культури - Литянчина Л.В., ритміки - Успенська Л.І. та ЛФК -  Мірошниченко О.О. відповідально і творчо підійшли до проведення тижня. Всі заходи були сплановані відповідно до вікових особливостей та фізичного розвитку учнів.

Молодші школярі із задоволенням, захопленням і великим інтересом долучалися до участі у спортивних розвагах, проведенні ранкової зарядки «Спортом займатися – здоров’я набиратися», рухливих ігор, перегляді документальних фільмів на Олімпійську тематику, годин спілкування «Олімпійський рух – вчора, сьогодні, завжди», екскурсій, малюнку на асфальті «Фізкультуру люблять всі: і дорослі, і малі», в поповненні спортивної скарбнички «Цікаві факти про спорт» та проведенні інтегрованого  Олімпійський уроку «У країні Олімпії».

       Активний, завзятий і бадьорий настрій панував упродовж всього «Олімпійського тижня». Усі учні зрозуміли те, що у кожного є своя олімпійська сходинка, своя олімпійська висота, і щоб її досягти потрібно мати велике бажання та віру у свої власні сили.