У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування у молодших школярів з порушенням зору, загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу з з 15 по 19 листопада 2021 року у нашій школі проходив Тиждень толерантності «Без лихих слів» під девізом «Толерантність – дорога до миру та співпраці».

        

       Відбулися години спілкування «Знайомимося з поняттям толерантність», «Планета толерантності», «Квітка толерантності», «Дерево толерантності», «Що значить бути толерантним?», заняття з елементами тренінгу «Доброта врятує світ», «Толерантність в нашому житті».

     Упродовж Тижня толерантності здобувачі освіти 1-4 класів приймали активну участь в заходах. Тиждень був цікавий, насичений, різноманітний, веселий та корисний.

     Проведені заходи дали можливість ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.


1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1