З 22 лютого по 26 лютого 2021 року в школі проходив тиждень початкової школи. Творчий підхід та завзяття педагогів допомогли зробити його справжнім святом для дітей. Конкурси, ігри, змагання, нестандартні уроки, виховні заходи формували в учнів допитливість, кмітливість та креативність.

Розпочався тиждень ранковою зустріччю, на якій учні познайомилися з планом проведення тижня та були налаштовані брати активну участь у всіх запланованих заходах. 

22 лютого наша школа цвіла від розмаїття вишиванок, у яких прийшли наші учні До Дня рідної мови провели заходи: «Відверта розмова про рідну мову», «Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово!», вікторина «Що я знаю про мову?» та ін. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови.

1

 

1

1

1

23 лютого – День здоровя. Весело, спритно, із завзяттям пройшли спортивні змагання «Нумо, всі вперед!».

 

1

1

1

1

24 лютого - День психолога. Виховна година «Стоп булінг!» проведена з метою сформувати уявлення про проблему насилля і жорстокості та запобігти цим проявам в учнівському колективі.

1

Інтелектуальна гра «Я люблю Україну» та ігри патріотів сприяли розвиткув учнів почуття національної свідомості та громадянської активноті, виховували любов до рідного краю.  

1

1

І завершився тематичний тиждень чарівним Днем казки, метою якого було поглибити знання дітей про літературні та народні казки, розвивати пізнавальну активність та акторські здібності .

1

1