З метою організованого проведення заходів щодо відзначення ІІ етапу Тижня безпеки дорожнього руху, поліпшення якості навчально-виховної роботи з молодшими школярами з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганди безпечної поведінки на дорозі в КУ Сумський СНВК № 37 «Зірочка» СМР було проведено ряд заходів.

ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху традиційно розпочався із  проведенняЄдиного урокубезпеки з правил дорожнього руху «Безпека на дорозі – безпека життя» та годин спілкування «Будь уважний на дорозі!»

У шкільній бібліотеці молодші школярі мали змогу переглянути тематичну виставку літератури «Про здоров’я пішохода й водія безпеку, нам розкажуть мудрі книги із бібліотеки».

Свої знання із правил дорожнього руху, уміння орієнтуватися на дорозі продемонстрували учні 1-х класів в ході проведення інтелектуально-практичної гри «АБВГДейка «Руху правила вивчайте». Учнями 2-4-х класів був створений та проведений флеш-моб «Дитина - пасажир». На творчому панно класних кімнат розташувалася виставка-конкурс малюнків «Безпечна дорога додому».

Під час перерв вчителі-класоводи організовували традиційні хвилинки безпеки, в ході яких, вихованці в ігровій формі повторювали та закріплювали правила дорожнього руху від Світлофора Моргайлика. Для учнів2-4-х класів була проведенавиставка-конкурс ескізів сучасного одягу, з використанням світоповертаючої тканини «Помітний, значить живий».

Не менш захоплюючим і цікавим для вихованців навчально-виховного комплексу, стала участь у проекті «Школа і поліція».В ході якого представники патрульної поліції поспілкувалися із дітьми, охоче відповідали на їх запитання, допомогли школярам на мить відчути себе справжніми вартовими безпечного руху.